Truskawkowych tematów w Pytaniu na Śniadanie, ciąg dalszy.

Wczoraj w audycji #pns Pytanie na Śniadanie, poruszany był temat uprawy truskawek na balkonach. Rodzeństwo Agata j Jakub, z Niewczas Szkółka Sadzonek Truskawek Na antenie TVP 2, opowiadali jak uprawiać truskawki na własnym balkonie lub tarasie. Fragment programu można obejrzeć, klikając w link.
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/42637931/jak-uprawiac-truskawki-na-balkonie

A jeśli jesteś bliżej zainteresowany poznaniem szkółki sadzonek truskawek Niewczas, to zostawiam dla Ciebie link.
https://sadzonkitruskawek.pl/

A ile radości może sprawić jedzenie truskawek? I dlaczego te czerwone owoce są tak cenne dla naszego zdrowia. Możesz zobaczyć w materiale video, który był emitowany w Pytaniu na Śniadanie w dniu 12 maja 2019.

Do codziennego spożywania truskawek, zachęca Związek Sadowników RP. Największa sadownicza organizacja w naszym kraju. Na łamach swojej strony opublikowała informację, o walorach codziennego spożywania jednej porcji truskawek. A wiec i ja przyłączam się do akcji, zachęcania i promowania Polskich truskawek. Cały artykuł do przeczytania, na stronie https://www.polskiesadownictwo.pl/index.php/component/k2/item/1349-polskie-truskawki-juz-na-rynku?fbclid=IwAR3BQfxjOWUcJl8yfRoWpKSAP6qgoG7cO7xsEv5cTKPjGfJXsPSLa_TthVg