Agro-Wsparcie  Albert Zwierzyński

Kilka słów o mnie, czym się zajmuję i dlaczego kocham to co robię. 

O mnie

Jestem doświadczonym praktykiem w zakresie uprawy truskawek i roślin jagodowych. Swoje doświadczenie zbierałem na plantacjach, oraz  różnych konferencjach i szkoleniach, w których biorę udział lub gdzie jestem zapraszany w roli prelegenta.

W 2013 roku razem z dr hab.  Zbigniewem Jaroszem, stworzyliśmy pierwszy Polski projekt doradztwa i wsparcia dla producentów truskawek, pod nazwą "Grupa Truskawkowa". W czasie trwania projektu (2013-2017) uczestniczyło w nim ponad          1 000 plantatorów truskawek, z całego kraju!

Aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w sadownictwie - corocznie odwiedzam najważniejszy rejon produkcji truskawki w Hiszpanii w prowincji Huelva, oraz region Emila-Romania we Włoszech, a także plantacje roślin jagodowych w Holandii, Belgii i Niemczech.

Obecnie odwiedzam plantacje, rozmawiam z doradcami i plantatorami. Pomagam producentom owoców jagodowych w tym aby ich rośliny były zdrowe, a zbiory były największe, i cieszyły najbardziej wymagające podniebienia.

IMG_7682dP
ikona 4

Współorganizowałem konferencje i kongres dla producentów truskawek

Pierwsza konferencja odbyła się  w 2013 r pt. „50 ton truskawek z hektara, jak uprawiać truskawki na wzór Hiszpański” która odbiła się echem w branży. Wtedy każdy wątpił, czy 50 ton z hektara jest możliwe, dziś ta liczba nikogo nie dziwi. A wszystko zaczęło się od konferencji z roku 2013, oraz kolejnych w roku 2015 i 2019.

ikona 1

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy, zdobyte na różnych polach

Pracowałem u jednego z największych Polskich dystrybutorów w firmie Osadkowski SA. na różnych stanowiskach przez prawie 8 lat, kończąc pracę w grudniu 2017 na stanowisku menadżera ds. produktów sadowniczych.

ikona 2

Jestem inżynierem Ogrodnictwa. Obroniłem pracę inżynierską dotyczącą uprawy truskawek

W 2018 ukończyłem Ogrodnictwo na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu UP w Lublinie, broniąc pracy inżynierskiej pt. „Wykorzystanie preparatów zawierających kwasy humusowe w polowej uprawie truskawki”.

ikona 3

Szkolę nie tylko innych, ale również sam aktywnie pogłębiam swoją wiedzę

Wychodzę z założenia, że "człowiek uczy się całe życie", więc jestem zawsze na bieżąco. Często uczestniczę w szkoleniach związanych z rolnictwem, sadownictwem, uprawą roślin jagodowych.

Odbyłem też kursy z zakresu projektowania i instalowania systemów nawadniania. Zdobyta wiedza pomaga realizować zadań dla moich partnerów.

Masz pytanie w zakresie uprawy owoców jagodowych?

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, potrzebujesz wsparcia lub gdy masz nurtujące pytanie - proszę nie krępuj się i skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. 

Skontaktuj się

Jeśli nie chcesz wysłać do mnie wiadomości, to przekazuje Ci swój numer telefonu
zadzwoń +48 533 373 709 lub napisz SMS,

Korzystam z aplikacji WhatsApp i Messenger za pośrednictwem których kontakt też jest szybki i przyjemny.

Jeśli chcesz to skorzystaj z mojego maila albert@agro-wsparcie.pl

Możesz też korzystać z zakładki: ZADAJ PYTANIE, gdzie znajdziesz bardziej rozbudowany formularz, do którego możesz dodać załączniki np. zdjęcia.

  Wszystkie dane które mi udostępniasz traktuję poufnie. Nie zostaną nikomu udostępnione, a w każdej chwili (na Twoje życzenie) mogę je usunąć.

  Mój adres

  Agro Wsparcie
  Albert Zwierzyński

  Krężel 6
  05-650 Chynów

  Woj. Mazowieckie

  POLSKA

  NIP 7971893524

  REGON 141361088

  P.S. Jestem trochę zajęty, zresztą tak samo jak i Ty, dlatego poszukiwanie mnie w biurze to kiepski pomysł. Szybciej spotkasz mnie na konferencji, na szkoleniu podczas targów czy po prostu na plantacji gdzieś w Polsce. Ale w biurze, to raczej nie siedzę i chyba siedział nie będę. Dlatego proszę dzwoń, pisz, i kontaktuj się ze mną i nie licz że mnie spotkasz pod wskazanym adresem, jeśli wcześniej nie zaplanujemy naszego spotkania.

  Do zobaczenia!
  Albert Zwierzyński