II Jagodowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, już w PIĄTEK w LUBLINIE.

Jagodowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, to cudowny moment na promocją sportu, aktywnego stylu życia i oczywiście superowoców jagodowych. Turniej odbędzie się 14 czerwca 2019 w Lublinie. Rok temu powstała inicjatywa, aby zaprosić osoby związane z branżą jagodową, do wspólnej rywalizacji na boisku sportowym. Tak narodziły się Jagodowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Które odbyły się 15 czerwca 2018 w Nowej Wsi koło Grójca. Także i w tym roku, organizatorzy, postanowili zafundować miłośnikom truskawek, malin, borówek czy porzeczek czarnych, emocję na najwyższym poziomie. Bo właściwe osoby związane z wspomnianymi gatunkami, będą rywalizować w turnieju piłkarskim o miano Jagodowego Mistrza Świata. Szczegóły tego wydarzenia, są dostępne na stronie latozborówkami.pl.

W roku 2018 drużyna TRUSKAWEK w której byłem członkiem zespołu, wywalczyła wicemistrzostwo zajmując II miejsce, puchar jagodowych mistrzów powędrował do malin. Poniżej klika zdjęć z turnieju rozegranego 15 czerwca 2018 w Nowej Wsi.

Spodobało Ci się? To nie przegap II jagodowych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej które odbędą się 14 czerwca 2019 w Lublinie.